Publiczne Gimnazjum Nr2 im. Papieża Jana Pawła II w Przegini

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015 (I okres)

 

Lp.

Dyscyplina sportu

Laureaci

1 MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I MIEJSCE
2 MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW I MIEJSCE
3 MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH INDYWIDUALNYCH DZIEWCZĄT 2.m. Izabela Sołtysik

7.m. Oliwia Baran

8.m. Patrycja Klich

4 MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH INDYWIDUALNYCH CHŁOPCÓW 8.m. Dawid Krzykawski

  1. m. Patryk Sioła

16.m. Przemek Sołtysik

20.m. Jakub Pęgiel

22.m. Kacper Pabisek

 

MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT II MIEJSCE
6 MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW III MIEJSCE w eliminacjach do finału
7 WOJEWÓDZKIE INWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE I MIEJSCE

90.m. Izabela Sołtysik

8 MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT 1.m. Klaudia Dziwak

2.m. Sylwia Redel

3.m. Kamila Izdebska

4.m. Joanna Stachowicz

5.m. Izabela Stachowicz

6.m. Ilona Glanowska

7.m. Kamila Kordaszewska

8.m. Dominika Dziwak

9 MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM CHŁOPCÓW 1.m. Marcin Izdebski

2.m. Arkadiusz Sroka

3.m. Bartek Pabisek

4.m. Marek Łuszczek

5.m. Jakub Łaskawiec

6.m. Piotr Wąs

7.m. Krzysztof Baranek

8.m. Hubert Syguła

10 MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT 1.m. Klaudia Dziwak

2.m. Sylwia Redel

3.m. Kamila Izdebska

4.m. Joanna Stachowicz

5.m. Izabela Stachowicz

6.m. Ilona Glanowska

 

11 MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM CHŁOPCÓW 1.m. Marcin Izdebski

2.m. Arkadiusz Sroka

3.m. Bartek Pabisek

4.m. Marek Łuszczek

5.m. Jakub Łaskawiec

6.m. Piotr Wąs

 

12 MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I MIEJSCE
13 MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW I MIEJSCE

OPIEKUNOWIE UKS „PRZEGINIA”: MARIOLA DURAJ, LESZEK SĘPEK

Dzwonki
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.45 – 11.30
5. 11.50 – 12.35
6. 12.45 – 13.30
7. 13.40 – 14.25
8. 14.35 – 15.20
Autobus

Codziennie rano:
● 7.30 Racławice od oczyszczalni
● 7.45 Przeginia od Ostrej Góry (uczniowie wsiadają na przystanku Ostra Góra, Skotnica, Stara szkoła)
 
Po południu:
Od PON do CZW:
● 13.40 do Przegini
● 15.30 do Racławic
● 15.50 do Przegini
Piątek:
● 13.40 do Przegini
● 14.15 do Racławic
● 14.35 do Przegini

Biblioteka
Wtorek:
  1. 9:40-11:00
  2. 11:30-12:30
Czwartek:
  1. 11:00-12:10
Piątek:
  1. 10:30-13:00
Z życia szkoły
Gazetka Szkoły
2018 marzec/kwiecień

2017 grudzień

2016 listopad

2016 wrzesień