Imię i nazwisko ucznia

Przedmiot lub dziedzina naukowa/sportowa

wynik

Magdalena Karcz Konkurs czytelniczy „Bajki A. Mickiewicza” I miejsce
Tymoteusz Nowak I miejsce
Bartosz Adamczyk II miejsce
Krzysztof Baranek Konkurs recytatorski Wyróżnienie
Bartosz Adamczyk udział
Tymoteusz Nowak udział
Jakub Piasny udział
Olga Woźniak udział
Tymoteusz Nowak Konkurs architektoniczny „Dom i ogród moich marzeń” Nagroda Wojewody Małopolskiego
Olga Woźniak Nagroda Okręgowej Izby Atchitektów
Olga Woźniak Konkurs plastyczny „Piękne i bezpieczne ferie zimowe” II miejsce
Magdalena Karcz Wyróżnienie
Tymoteusz Nowak udział
Bartosz Adamczyk Konkurs pięknego czytania udział
Magdalena Karcz udział
Tymoteusz Nowak udział
Jakub Piasny udział
Magdalena Karcz Konkurs ortograficzny Wicemistrz ortografii
Olga Woźniak udział
Marcin Byczek udział
Kinga Chajduła Konkurs plastyczny – międzyklasowy 1miejsce
Marcelina Baran 2miejsce
Izabela Baran 3miejsce
Aleksander Zając Udział w konkursie ,, Światło czarodziejem magii” Udział
 Aleksandra Piekarz  J. polski I miejsce w etapie szkolnym Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego
Aleksandra Piekarz  Udział w MDN w Krakowie
 Martyna Roś  Konkurs Pięknego czytania – etap szkolny
 Martyna Roś Wyróżnienie ( jedno z ośmiu) w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania org. przez WBP i TNBSP w Krakowie
 Maciej Roś,
Wiktoria Wodniak
Aleksandra Piekarz,
Weronika Mistela
Klaudia Kucmierz
udział
 Tymoteusz Nowak
Magdalena Karcz
 Biblioteka I, II miejsce
Izabela Stachowicz wos etap rejonowy
Anna Kardaszewska zakwalifikowanie się do udziału
Sebastian Bigaj
Aleksandra Kania   2b historia – tematyczny FINALISTKA
Dagmara Piekarz   3a FINALISTKA
Zuzanna Babiuch   2b LAUREATKA
Eliza Mirek              2b FINALISTKA
Sebastian Bigaj       2b FINALISTA
Konrad Widyna       2b FINALISTA
Izabela Stachowicz 3a FINALISTKA
Patrycja Widyna      3b FINALISTKA
Ewelina Kordaszewska 3b FINALISTKA
Julia Sobalska          3b FINALISTKA
Dagmara Piekarz       3a FINALISTKA
Aleksandra Babiuch   3a FINALISTKA
Martyna Roś Konkurs recytatorski I m.
Hanna Szczurek II m.
Oliwier Kania III m.
Natalia Tyliba, Julia Izdebska,Karolina Tyliba Maja Baran,Dominik Sioła, Pola Krawczyk, Jakub Mosurek udział
Klasa IIIa Konkurs plastyczny Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów pt. ,, Dom i ogród moich marzeń” udział
Jacek Kordaszewski, Pola Krawczyk Konkurs plastyczny Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów ,, Dom i ogród moich marzeń”Zofia Piekarz Finaliści
Maja Baran Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową I m.
Natalia Tyliba, Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową wyróżnienie
Martyna Roś Konkurs pięknego czytania II m.
Hanna Szczurek I m.
Natalia Tyliba, Pola Krawczyk udział
Martyna Roś Małopolski konkurs pięknego czytania wyróżnienie
 Pola Krawczyk, Seweryn Kania, Natalia Tylba, Maja Baran, Julia Izdebska Konkurs ortograficzny udział
Hanna Szczurek I m.
Seweryn Kania Gminny konkurs narciarstwa alpejskiego II m.
Oliwier Kania IV. M
Seweryn Kania, Oliwier Kania, Pola Krawczyk, Igor Rogozik Gminny konkurs piosenki obcojęzycznej udział
Karolina Tyliba Konkurs plastyczny ,,Światło czarodziejem magii” udział
Julia Izdebska, Maja Baran, Pola Krawczyk, Oliwier Kania, Igor Rogozik Gminny konkurs piosenki polskiej udział
Baran Mateusz Małopolski Konkurs Matematyczny etap rejonowy
Krawczyk Miłosz etap rejonowy
Aleksandra Babiuch Małopolski Konkurs Języka Polskiego etap szkolny
Laura Szczurek etap szkolny
Izabela Stachowicz etap szkolny
Klaudia Chochół etap szkolny
Natalia Izdebska etap szkolny
Wiktoria Karcz etap szkolny
Patrycja Widyna etap szkolny
Izabela Stachowicz Konkurs Recytatorski Poezji Papieża udział
Roksana Krzystanek udział
Oliwia Skotniczna udział
Aleksandra Babiuch udział
Weronika Tyliba II miejsce
Ilona Glanowska I miejsce
Piotr Mistela udział
Dominika Dziwak udział
Piotr Wąs III miejsce
Arkadiusz Klich wyróżnienie
Kamila Skowrońska udział
Karolina Baranik udział
Aleksandra Kania I miejsce
Weronika Tyliba Konkurs Literacki o Janie Pawle II udział
Aleksandra Kania I miejsce
Aleksandra Babiuch II miejsce
Piotr Mistela udział
Klaudia Kania udział
Aleksandra Olszyńska Konkurs Pieknego Czytania Goethe-Institut Krakow udział
Aleksandra Olszyńska Konkurs Piosenki Obcojeczycznej w Olkuszu udział
Izabela Chochół Konkurs Piosenki Obcojeczycznej w Olkuszu udział
Izabela Stachowicz Konkurs Recytatorski Poezji Papieża udział
Roksana Krzystanek udział
Oliwia Skotniczna udział
Aleksandra Babiuch udział
Weronika Tyliba II miejsce
Ilona Glanowska I miejsce
Piotr Mistela udział
Dominika Dziwak udział
Piotr Wąs III miejsce
Arkadiusz Klich wyróżnienie
Kamila Skowrońska udział
Karolina Baranik udział
Aleksandra Kania I miejsce
Weronika Tyliba Konkurs Literacki o Janie Pawle II udział
Aleksandra Kania I miejsce
Aleksandra Babiuch II miejsce
Piotr Mistela udział
Klaudia Kania udział
Zuzanna Babiuch XII Małopolski Turniej Wiedzy o Teatrze udział
Dominik Rogóż udział
Eryk Jastrzębski Przyroda Konkurs Kuratoryjny najlepszy w SP
Patrycja Widyna Biologia konkurs Kuratoryjny najlepszy w Gim
Michał Proć Najlepszy Przyrodnik w Sp I miejsce udział
Klaudia Kućmierz Najlepszy Przyrodnik w Sp II miejsce udział
Miłosz Krawczyk Najlepszy Przyrodnik w SP III miejsce udział
Ola Kania Najlepszy Biolog w Gimnazjum I miejsce udział
Zuzanna Babiuch Najlepszy Biolog w Gimnazjum II miejsce udział
Bartłomiej Pabisek Najlepszy Biolog w Gimnazjum III miejsce udział
Nikola Łyduch Szopki Bozonarodzeniowe I m-ce
Patrycja Widyna geografia, małopolski konkurs geogaficzny etap rejonowy
Diana Zmysło Portret swojego ulubionego N. – k. plastyczny      Grażyna Sołtysik I miejsce
Jakub Mąka Portret swojego ulubionego nauczyciela udział
Jakub Kowal Choinka z materiałów różnych udział
Jakub Mąka udział
Krystian Brożek udział
Diana Zmysło Szopka Bożonarodzeniowa I miejsce
Jakub Mąka II miejsce
Diana Zmysło Bezpieczne ferie zimowe wyróżnienie
Oliwia Nowotarska Zwierzęta z siana udział
Faustyna Pączek udział
konkurs międzyklasowy plastyczny – „Moi Dziadkowie” udział
Patrycja Widyna z 3b III edycja szkolnego konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych I miejsce
Ilona Glanowska z 3b II miejsce ex aequo
Arek sroka z Ib II miejsce ex aequo
Aleksandra Babiuch z 3b szkolny Konkurs na kartkę walentynkową w języku niemieckim I miejsce
Karolina Ruszkowska z 3b II miejsce
Katarzyna Krzystanek z 1a III miejsce
Aleksandra Babiuch z 3b II Gminny festiwal piosenki obcojęzycznej II miejsce
Wiktoria Karcz z 3b II miejsce
Aleksandra Babiuch z 3b Noc świętojańska udział
Wiktoria Karcz z 3b udział
Karolina Ruszkowska z 3b XI edycja konkursu DaF-Kenner in den DACHL-Ländern udział
Ilona Glanowska z 3b XI edycja konkursu DaF-Kenner in den DACHL-Ländern udział
Sandra Skóra z 3b XI edycja konkursu DaF-Kenner in den DACHL-Ländern udział
Karolina Żak plastyczny – Ludowe kwiaty udział
Maria Kozub II miejsce
Amelia Kroczka udział
Kacper Woźniak plastyczny – Ozdoba swiąteczna I miejsce
Maria Kozub II miejsce
Kacper Tarnowski III miejsce
Nikola Sarota wyróżnienie
Wiktoria Kobylarz wyróżnienie
Liliana Kania, Sioła Natalia, Pęgiel Lena plastyczny – Moje wymarzone wakacje udział
wszystkie dzieci prezentacja – Bijemy Rekord Guinessa udział
Izdebska Weronka plastyczny – Moja rodzina zdrowo i wesoło spedza czas nagroda dyr.
Liliana Kania, Wiktoria Kania muzyczny – Gminny Festiwal Piosenki Polskiej III miejsce
wszystkie dzieci techniczny -Konkurs na najpiękniejsze ozdoby choinkowe” udział
Śliwiński Aleksander, Patryk plastyczny – Świat widziany oczami mrówki udział
Wiktoria Kania plastyczny – Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna udział
Dawid Gałka plastyczny – Tato już lato udział
Kacper Rogóż, Amelia Stach plastyczny – To ziemia – dzieci świata udział
Wiktoria Zając Małopolski Konkurs Fotograficzny  „Legiony w komórce” I m.
Kamil Bigaj
Aleksander Zając
Oliwia Baran Konkurs Fotograficzny „Olkusz oczami Gimnazjalisty” wyróżnienie
Wiktoria Roś Małopolski konkurs plastyczny w ramach XV  Festiwalu Nauki w Krakowie „Światło czarodziejem magii” wyróżnienie
Uczniowie ZS w Przegini Konkurs plastyczny „Piękne i bezpieczne ferie zimowe” udział
Uczniowie ZS w Przegini Konkurs plastyczny „Jan Paweł II w mojej pamięci” udział
Uczniowie ZS w Przegini Konkurs Bożonarodzeniowych Szopek udział
Uczniowie ZS w Przegini „Nordic Walking oczami dzieci i młodzieży” udział
Piotr Pączek Religia Finalista XX Konkursu Biblijnego
Bigaj Kamil Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” III miejsce w eliminacjach gminnych
Bigaj Kamil, Roś Maciej, Pabisek Julia, Dziwak Klaudia Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym II miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych
Maciej Roś Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym I miejsce indywidualnie /najlepszy zawodnik turnieju
Julia Sobalska chemia – konkur kuratoryjny kwalifikacja do rejonu
Aleksandra Kania Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” I miejsce w eliminacjach gminnych oraz III w eliminacjach powiatowych
Furman Błażej, Kuś Daniel, Roś Gabriel Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym II miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych
Kupczyk Zachariasz, Siejka Aleksander, Baranik Michał, Pęgiel Jakub Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia I miejsce drużynowo i puchar
Gabriel Roś Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia I miejsce indywidualnie w testach
Pabisek Kacper, Sioła Przemysław, Sioła Patryk, Izdebski Marcin Zawody Wojskowo – Strażacko – Policyjne o Puchar Starosty I miejsce drużynowo i puchar
Patryk Sioła Zawody Wojskowo – Strażacko – Policyjne o Puchar Starosty I miejsce indywidualnie w strzelaniu
Kacper Pabisek Zawody Wojskowo – Strażacko – Policyjne o Puchar Starosty I miejsce indywidualnie na torze wojskowym
Aleksandra Babiuch 3a j.angielski – konkurs kuratoryjny kwalifikacja do rejonu
Patrycja Widyna 3b
Izabela Stachowicz 3a
Jagoda Szymańska, Patrycja Izdebska 1c Konkurs Halloween I m-ce w szkole
Sebastian Bigaj 2b II m-ce w szkole
Jakub Rogόż 2b III m-ce w szkole
Katarzyna Krzystanek z 1a Kartka walentynkowa w j. angielskim I m-ce w szkole
Klaudia Zmysło 1b Konkurs na dzień Św. Patryka I m-ce w szkole
Weronika Karcz 1c II m-ce w szkole
Anna Kordaszewska 1b III m-ce w szkole
Aleksandra Babiuch Festiwal piosenki obcojęzycznej I miejsce
Wiktoria Karcz, Aleksandra Babiuch II miejsce
Drużyna Pitagorasa: Zuzanna Babiuch, Sebastian Bigaj, Daniel Sioła Turniej Matematyczny „Matematyka w różnych dziedzinach życia”. I m-ce w szkole
Drużyna Archimedesa: Patryk Kowal, Bartłomiej Pabisek, Piotr Wąs II m-ce w szkole
Drużyna Euklidesa: Klaudia Dziwak, Paulina Skotniczna, Marcin Skotniczny III m-ce w szkole
12 uczniów matematyka – konkurs kuratoryjny etap szkolny
12 uczniów Matematyczno – Fizyczny Czar Par etap szkolny
Dzwonki
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.45 – 11.30
5. 11.50 – 12.35
6. 12.45 – 13.30
7. 13.40 – 14.25
8. 14.35 – 15.20
Autobus

Codziennie rano:
● 7.30 Racławice od oczyszczalni
● 7.45 Przeginia od Ostrej Góry (uczniowie wsiadają na przystanku Ostra Góra, Skotnica, Stara szkoła)
 
Po południu:
Od PON do CZW:
● 13.40 do Przegini
● 15.30 do Racławic
● 15.50 do Przegini
Piątek:
● 13.40 do Przegini
● 14.15 do Racławic
● 14.35 do Przegini

Biblioteka
Wtorek:
  1. 9:40-11:00
  2. 11:30-12:30
Czwartek:
  1. 11:00-12:10
Piątek:
  1. 10:30-13:00
Z życia szkoły
Gazetka Szkoły
2018 marzec/kwiecień

2017 grudzień

2016 listopad

2016 wrzesień